Nieuws

Het team

Er werken twee directieleden, twee intern begeleiders, 16 groepsleerkrachten, tien onderwijs ondersteunende collega's, twee administratieve collega's en diverse specialisten op de Erasmus. 

Directie


Ruscha Wijdeveld 
Directeur
Tel.: 023-5338700
ruscha.wijdeveld@spaarnesant.nl


Ayse Sarihan 
Adjunct directeur
Tel.: 023-5338700
ayse.sarihan@spaarnesant.nl
Groepsleerkrachten
Mark Butter
Vakdocent gymnastiek                        
mark.butter@spaarnesant.nl 


Sylvia Paardekooper
Groep 1a
sylvia.paardekooper@spaarnesant.nl   
Judith Wolkers
Groep 1a
judith.wolkers@spaarnesant.nl             


Ciska Drenth
Groep 1b
ciska.drenth@spaarnesant.nl              

Judith Wolkers
Groep 1b
Tel.: 023-533870
judith.wolkers@spaarnesant.nl 

Ilja Sudmeier
Groep 2a
ilja.sudmeier@spaarnesant.nl             

Makbule Karakoc
Groep 2a
makbule.karakoc@spaarnesant.nl 

Sanne de Haan
Groep 2b
sanne.de.haan@spaarnesant.nl          

Rebecca Luijt
Groep 2b
Tel.: 023-533870
rebecca.luijt@spaarnesant.nl


Mieke Weisscher
Groep 3a
mieke.weisscher@spaarnesant.nl       

Rebecca Luijt
Groep 3a
rebecca.luijt@spaarnesant.nl



Janneke Kerssens
Groep 3b
janneke.kerssens@spaarnesant.nl      

Esther Hoefsmit
Groep 3b
esther.hoefsmit@spaarnesant.nl

Maartje Bloemkolk
Groep 4a
maartje.koster@spaarnesant.nl          

Chantal Kruup
Groep 4a
chantal.kruup@spaarnesant.nl


Cherriel Mando
Groep 4b
cherriel.mando@spaarnesant.nl          

Esin Sapmaz
Groep 4b
esin.sapmaz@spaarnesant.nl 

Simone van Donselaar
Groep 5a
simone.van.donselaar@spaarnesant.nl

Ayse Sarihan
Groep 5a
Tel.: 023-5338700                            
ayse.sarihan@spaarnesant.nl

Sanneke Overtoom
Groep 5b
sanneke.overtoom@spaarnesant.nl     

Isis Gouw
Groep 5b
isis.gouw@spaarnesant.nl 

Sander van der Wal
Groep 6
sander.vander.wal@spaarnesant.nl

Nicole Draper
Groep 7
nicole.draper@spaarnesant.nl             

Frederiek Graadt van Roggen
Groep 7
Tel.: 023-5338700
frederiek.graadt@spaarnesant.nl


Gulsum Uslu
Groep 8a
gulsum.uslu@spaarnesant.nl




Lizette Franchimon
Groep 8b
lizette.franchimon@spaarnesant.nl      

Regina Baas
Groep 8b
regina.baas@spaarnesant.nl
Administratief medewerkers 
Monique Valk
Management ondersteuning
Administratief medewerker
monique.valk@spaarnesant.nl             
Paul Krooder
Administratief medewerker
paul.krooder@spaarnesant.nl
Intern begeleiders
Esther Hoefsmit
Intern begeleider groepen 1-3
esther.hoefsmit@spaarnesant.nl          
Susan Prins 
Intern begeleider groepen 4-8
susan.prins@spaarnesant.nl
Onderwijs (ondersteunend) personeel
Sonja Duursma
Ondersteuning groepen 1 en 
groep 7
sonja.duursma@spaarnesant.nl           

Kim Haanschoten
Ondersteuning groepen 1 en 2
kim.haanschoten@spaarnesant.nl

Sandra de Feber
Ondersteuning groep 5
sandra.de.feber@spaarnesant.nl          
Judith Motshagen
Ondersteuning groep 6 en 8
judith.motshagen@spaarnesant.nl

Neset Demiral
ICT- en technieklessen,
Plusklassen en vakdocent Frans
neset.demiral@spaarnesant.nl             
Kelley Antonisse
Ondersteuning groep 1
Tel.: 023-5338700
kelley.antonisse@spaarnesant.nl 


Carla van Leeuwen
Motorische remedial teaching
carla.van.leeuwen@spaarnesant.nl

Specialisten

Sander van der Wal
ICT specialist
sander.vander.wal@spaarnesant.nl       
Ayse Sarihan
Taalspecialist
Tel.: 023-5338700 
ayse.sarihan@spaarnesant.nl


Susan Prins
Gedragsspecialist en
dyslexiespecialist

susan.prins@spaarnesant.nl                
Mieke Weisscher
Cultuur coördinator 
Tel.: 023-5338700                            
mieke.weisscher@spaarnesant.nl
 
Esther Hoefsmit
Respect specialist 
esther.hoefsmit@spaarnesant.nl          
Gulsum Uslu
Specialist doorgaande lijnen PO-VO
gulsum.uslu@spaarnesant.nl 

Janneke Kerssens
EDI expert
janneke.kerssens@spaarnesant.nl       
Regina Baas
Lees specialist 
Tel.: 023-5338700
regina.baas@spaarnesant.nl

Isis Gouw
Muziek specialist
Tel.: 023-5338700
isis.gouw@spaarnesant.nl


 

 

 
OBS de Erasmus
Erasmuslaan 3
2037 LA Haarlem
023-5338700
administratie.erasmus@spaarnesant.nl
Ontwerp | HFCM Onderwijs Webdesign | web2work