Nieuws

Het team

Er werken twee directieleden, twee intern begeleiders, 16 groepsleerkrachten, tien onderwijs ondersteunende collega's, twee administratieve collega's en diverse specialisten op de Erasmus. 

Directie


Ruscha Wijdeveld 
Directeur
Tel.: 023-5338700
ruscha.wijdeveld@spaarnesant.nl


Ayse Sarihan 
Adjunct directeur
Tel.: 023-5338700
ayse.sarihan@spaarnesant.nl
Groepsleerkrachten
Sylvia Paardekooper
Groep 1a


Ciska Drenth
Groep 1b
ciska.drenth@spaarnesant.nl              
Makbule Karakoc
Groep 1b
makbule.karakoc@spaarnesant.nl

Ilja Sudmeier
Groep 2c
ilja.sudmeier@spaarnesant.nl             
Judith Wolkers
Groep 2c
judith.wolkers@spaarnesant.nl

Rebecca Luijt
Groep 3a
rebecca.luijt@spaarnesant.nl
              
Judith Wolkers
Groep 3a
judith.wolkers@spaarnesant.nl


Janneke Kerssens
Groep 3b
janneke.kerssens@spaarnesant.nl       



 Chantal Kruup
Groep 4a
chantal.kruup@spaarnesant.nl            
Maartje Bloemkolk
Groep 4a
maartje.koster@spaarnesant.nl 

Sanne de Haan
Groep 4b
sanne.de.haan@spaarnesant.nl          

Isis Gouw
Groep 4b
isis.gouw@spaarnesant.nl 


Simone van Donselaar
Groep 5a
simone.van.donselaar@spaarnesant.nl

Neset Demiral
Groep 5a
neset.demiral@spaarnesant.nl 

Irene van Veen
Groep 5b
irene.van.veen@spaarnesant.nl          

Makbule Karakoc
Groep 5b
makbule.karakoc@spaarnesant.nl

Cherriel Mando
Groep 6a
cherriel.mando@spaarnesant.nl          
Esin Sapmaz
Groep 6a
esin.sapmaz@spaarnesant.nl

Sanneke Overtoom
Groep 6b
sanneke.overtoom@spaarnesant.nl    



Sander van der Wal
Groep 7a
sander.vander.wal@spaarnesant.nl         
          

Frederiek Graadt van Roggen
Groep 7b
frederiek.graadt@spaarnesant.nl        
Lizette Franchimon
Groep 7b
lizette.franchimon@spaarnesant.nl


Gulsum Uslu
Groep 8
gulsum.uslu@spaarnesant.nl .            

Twan van Raemdonck
Vakdocent gymnastiek                        
twan.van.raemdonck@spaarnesant.nl  

Administratief medewerkers 

Joyce van Kampen
Administratief medewerker
joyce.vankampen@spaarnesant.nl       

Paul Krooder
Administratief medewerker
paul.krooder@spaarnesant.nl
Intern begeleiders
Susan Prins 
Intern begeleider groepen 1-5
susan.prins@spaarnesant.nl                
Regina Baas
Intern begeleider groepen 5-8
regina.baas@spaarnesant.nl 
Onderwijs (ondersteunend) personeel
Kim Haanschoten
Ondersteuning groepen 1
kim.haanschoten@spaarnesant.nl        
Kelley Antonisse
Ondersteuning groep 2
kelley.antonisse@spaarnesant.nl


Cora Kearney-Breddels
Ondersteuning groepen 7
cora.breddels@spaarnesant.nl             

Judith Motshagen
Ondersteuning groep 8
judith.motshagen@spaarnesant.nl


Neset Demiral
ICT- en technieklessen,
Plusklassen en vakdocent Frans
neset.demiral@spaarnesant.nl             
Carla van Leeuwen
Motorische remedial teaching
carla.van.leeuwen@spaarnesant.nl

Specialisten


Sander van der Wal
ICT specialist
sander.vander.wal@spaarnesant.nl      
Ayse Sarihan
Taalspecialist
ayse.sarihan@spaarnesant.nl


Susan Prins
Gedragsspecialist en
dyslexiespecialist

susan.prins@spaarnesant.nl                

Lizette Franchimon
Cultuur coördinator                            
lizette.franchimon@spaarnesant.nl
 
Regina Baas
Lees specialist 
regina.baas@spaarnesant.nl                

Gulsum Uslu
Specialist doorgaande lijnen PO-VO
gulsum.uslu@spaarnesant.nl 


Janneke Kerssens
EDI expert en rekenspecialist
janneke.kerssens@spaarnesant.nl       
Isis Gouw
Muziek specialist
isis.gouw@spaarnesant.nl

 

 
OBS de Erasmus
Erasmuslaan 3
2037 LA Haarlem
023-5338700
administratie.erasmus@spaarnesant.nl
Ontwerp | HFCM Onderwijs Webdesign | web2work