Nieuws

Het team

Er werken twee directieleden, twee intern begeleiders, 16 groepsleerkrachten, tien onderwijs ondersteunende collega's, twee administratieve collega's en diverse specialisten op de Erasmus. 

Directie


Ruscha Wijdeveld 
Directeur
Tel.: 023-5338700                     
ruscha.wijdeveld@spaarnesant.nl        

Stella Meijboom
Adjunct-directeur
Tel.: 023-5338700
stella.meijboom@spaarnesant.nl

Groepsleerkrachten
Sylvia Paardekooper
Groep 1/2a
Stella Meijboom
Groep 1/2a
stella.meijboom@spaarnesant.nl

Ciska Drenth
Groep 1/2b
ciska.drenth@spaarnesant.nl              
Judith Wolkers
Groep 1/2b
judith.wolkers@spaarnesant.nl

Ilja Sudmeier
Groep 1/2c
ilja.sudmeier@spaarnesant.nl             
Stella Meijboom
Groep 1/2c
stella.meijboom@spaarnesant.nl

Rebecca Luijt
Groep 3
rebecca.luijt@spaarnesant.nl
              

Stephanie Matta
Groep 3
stephanie.matta@spaarnesant.nl

 Chantal Kruup
Groep 4
chantal.kruup@spaarnesant.nl            
Maartje Bloemkolk
Groep 4
maartje.koster@spaarnesant.nl 

Simone van Donselaar
Groep 5a
simone.van.donselaar@spaarnesant.   
Asmara Kox
Groep 5a
asmara.kox@spaarnesant.nl

Marco Miceli
Groep 5b
marco.miceli@spaarnesant.nl              
Makbule Karakoc
Groep 5b
makbule.karakoc@spaarnesant.nl


Sanne de Haan
Groep 6a
sanne.de.haan@spaarnesant.nl          

Makbule Karakoc
Groep 6a
makbule.karakoc@spaarnesant.nl

Cherriel Mando
Groep 6b
cherriel.mando@spaarnesant.nl          
Esin Sapmaz
Groep 6b
esin.sapmaz@spaarnesant.nl

Frederiek Graadt van Roggen
Groep 7a
frederiek.graadt@spaarnesant.nl         
Sander van der Wal
Groep 7b
sander.vander.wal@spaarnesant.nl 

Gulsum Uslu
Groep 8a
gulsum.uslu@spaarnesant.nl               
 

Tim Bras
Groep 8b
tim.bras@spaarnesant.nl.                   

Isis Gouw
Groep 8b
isis.gouw@spaarnesant.nl

 Twan van Raemdonck
Vakdocent gymnastiek                        
twan.van.raemdonck@spaarnesant.nl  
 

Administratief medewerkers 
Paul Krooder
Administratief medewerker
paul.krooder@spaarnesant.nl
Intern begeleiders
Susan Prins 
Intern begeleider groepen 1-5
susan.prins@spaarnesant.nl               
Regina Baas
Intern begeleider groepen 5-8
regina.baas@spaarnesant.nl 
Onderwijs (ondersteunend) personeel
Kim Haanschoten
Ondersteuning groepen 1
kim.haanschoten@spaarnesant.nl       
Kelley Antonisse
Ondersteuning groep 2
kelley.antonisse@spaarnesant.nl

Judith Wolkers
Ondersteuning groep 3
judith.wolkers@spaarnesant.nl           
Neset Demiral
Ondersteuning groep 3,
vakdocent Frans
neset.demiral@spaarnesant.nl 


Stephanie Matta
Ondersteuning groep 4b
stephanie.matta@spaarnesant.nl        

Asmara Kox
Ondersteuning groep 5a
asmara.kox@spaarnesant.nl


Cora Kearney-Breddels
Ondersteuning groepen 7
cora.breddels@spaarnesant.nl            

Judith Motshagen
Ondersteuning groep 8
judith.motshagen@spaarnesant.nl

Carla van Leeuwen
Motorische remedial teaching
carla.van.leeuwen@spaarnesant.nl         

Specialisten


Sander van der Wal
ICT specialist
sander.vander.wal@spaarnesant.nl     

Susan Prins
Taalspecialist
susan.prins@spaarnesant.nl


Susan Prins
Gedragsspecialist en
dyslexiespecialist

susan.prins@spaarnesant.nl               
Regina Baas
Lees specialist 
regina.baas@spaarnesant.nl  
 
Gulsum Uslu
Specialist doorgaande lijnen PO-VO
gulsum.uslu@spaarnesant.nl              
Ciska Drenth
NT2 expert
ciska.drenth@spaarnesant.nl 

Sylvia Paardekooper
Het Jonge Kind specialist
Isis Gouw
Muziek specialist
isis.gouw@spaarnesant.nl



 

 
OBS de Erasmus
Erasmuslaan 3
2037 LA Haarlem
023-5338700
administratie.erasmus@spaarnesant.nl
Ontwerp | HFCM Onderwijs Webdesign | web2work